Competitie > Programma

De indeling van scheidsrechters en zaalwachten is te vinden op Inzetrooster.

Eerste helft veldseizoen 2019-2020

donderdag 19 september 2019
Kinderdijk A3 Good Luck A1 19:30 Molenzicht A-050 2621 3G

zaterdag 21 september 2019
Good Luck 1 Blauw Wit 1 15:30 Oostplaat 3H 664 1aK60
Good Luck A1 Albatros A3 10:45 Oostplaat A-050 2691 1aK60
Good Luck C2 Keep Fit C2 10:45 Oostplaat C-102 5096 2bK40
Good Luck D1 Vr'schaar (H) D3 12:30 Oostplaat D-069 6607 1bK40
Good Luck E1 Albatros E7 09:30 Oostplaat E-130 8566 2bK40
Oranje Zwart 2 Good Luck 3 16:30 Munnikendijk S-100 588 1G
Oranje Zwart B1 Good Luck B1 13:45 Munnikendijk B-002 3789 1G
Korbatjo C2 Good Luck C1 11:00 H.Parkhurstweg C-047 5108 1G
DVS F1 Good Luck F1 10:00 Schildman F-056 10721 3bK24

dinsdag 24 september 2019
Good Luck 2 DeetosSnel 9 20:15 Oostplaat S-065 601 1aK60

woensdag 25 september 2019
Vr'schaar (H) MW1 Good Luck MW1 20:30 Sluisweg M-034 2303 1bK40

zaterdag 28 september 2019
Good Luck 3 Oranje Zwart 2 11:30 Oostplaat S-100 853 1aK60
Good Luck B1 Oranje Zwart B1 09:45 Oostplaat B-002 3957 2bK40
Good Luck C1 Korbatjo C2 11:00 Oostplaat C-047 5353 2bK40
Good Luck E2 Conventus E1 09:30 Oostplaat E-153 12596 1bK40
Good Luck F1 DVS F1 10:30 Oostplaat F-056 10895 1bK40
Attila 1 Good Luck 1 16:00 Stud.sportcentr. 3H 128 1K40
DeetosSnel 9 Good Luck 2 14:00 Vorrinklaan S-065 817 2K40
Albatros A3 Good Luck A1 12:30 Develstein A-050 2900 6aK40
Keep Fit C2 Good Luck C2 11:00 Vierhoeven C-102 5321 1aK40
Vr'schaar (H) D3 Good Luck D1 10:00 Sluisweg D-069 6894 2bK40
Albatros E7 Good Luck E1 10:00 Develstein E-130 8886 2K24

woensdag 2 oktober 2019
Good Luck MW1 Juliana MW1 20:00 Oostplaat M-034 2262 1aK60

zaterdag 5 oktober 2019
Good Luck 1 KVK 1 15:30 Oostplaat 3H 1709 1aK60
Good Luck C1 Terda C1 14:15 Oostplaat C-047 5577 1bK40
Good Luck C2 Focus C1 09:45 Oostplaat C-102 5432 1bK40
Good Luck D1 ADO D1 13:00 Oostplaat D-069 7003 1bK40
Good Luck F1 Juliana F1 11:45 Oostplaat F-056 11077 1bK40
Korbatjo 3 Good Luck 2 12:15 H.Parkhurstweg S-065 1105 1G
Scheldevogels 5 Good Luck 3 13:05 De Staakberg S-100 1204 1K40
Triade A2 Good Luck A1 11:20 Waterlinie A-050 3033 1aK60
Oranje Wit B2 Good Luck B1 14:00 Stadspolders B-002 4217 1aK40
Kinderdijk E4 Good Luck E1 09:00 Molenzicht E-130 9296 1bK24
ADO E2 Good Luck E2 09:00 Trekdam E-153 12591 2aK40

woensdag 9 oktober 2019
Albatros MW1 Good Luck MW1 20:30 Develstein M-034 2267 1K40

donderdag 10 oktober 2019
Good Luck C1 DSO C2 19:30 Oostplaat C-047 4905 2bK40

zaterdag 12 oktober 2019
Good Luck 1 PSV 1 15:30 Oostplaat 3H 1151 1aK60
Good Luck 2 Ventura Sport 3 13:45 Oostplaat S-065 1525 1aK60
Good Luck 3 Triade 4 17:00 Oostplaat S-100 1381 1aK60
Good Luck A1 Kinderdijk A3 12:15 Oostplaat A-050 3321 1aK60
Good Luck B1 PKC B3 10:45 Oostplaat B-002 11941 1bK40
Good Luck E1 PKC E9 09:45 Oostplaat E-130 9889 1bK40
Good Luck E2 Trekvogels E1 10:45 Oostplaat E-153 12592 1aK60
DSO C2 Good Luck C1 11:00 Molenvliet C-047 5806 2cK40
DVS C2 Good Luck C2 10:30 Schildman C-102 5686 2aK40
Movado D1 Good Luck D1 10:00 Patersweg D-069 7280 2bK40
DeetosSnel F2 Good Luck F1 10:00 Vorrinklaan F-056 11276 3K24

woensdag 16 oktober 2019
Good Luck MW1 Gemini MW1 20:00 Oostplaat M-034 2277 1aK60

zaterdag 19 oktober 2019
Scheldevogels 1 Good Luck 1 16:30 De Staakberg 3H 287 1K40
Ventura Sport 3 Good Luck 2 12:00 Sportlaan S-065 454 1aK60
Oranje Zwart E2 Good Luck E2 10:00 Munnikendijk E-153 12610 1G

woensdag 23 oktober 2019
Vitesse MW1 Good Luck MW1 19:30 De Bongerd M-034 2290 1K40

zaterdag 26 oktober 2019
Stormvogels 1 Good Luck 1 15:30 De Prelaat 3H 1628 1K40
Juliana F1 Good Luck F1 10:00 Gem. sportpark F-056 10339 2b1K24