Competitie > Programma

De indeling van scheidsrechters en zaalwachten is te vinden op Inzetrooster.

Zaalseizoen 2018-2019

zaterdag 23 februari 2019
Good Luck C1 DSO C1 11:30 De Staver C-049 39702 Veld 1
Good Luck C2 Conventus C2 10:30 De Staver C-063 38420 Veld 1
Good Luck D1 WION D1 09:30 De Staver D4-10 47907 Veld 1 4k
Good Luck E1 Vr'schaar (H) E6 09:30 De Staver E-066 31159 Veld 1
Good Luck F1 PKC F5 09:30 De Staver F-025 27459 Veld 1
Erasmus 4 Good Luck 3 13:30 Erasmus S-049 45458 Hal 2
Juliana B1 Good Luck B2 13:10 Het Veerhuis B-021 40655 Veld 1
SKV E2 Good Luck E2 09:00 De Bolderik E-121 33134 Veld 1 4k

zaterdag 2 maart 2019
ADO B2 Good Luck B1 11:00 De Schenkel B-004 41008 Veld 1

zaterdag 9 maart 2019
Good Luck A1 Triade A1 12:00 De Staver A-014 42982 Veld 1
Good Luck C1 Ventura Sport C1 11:00 De Staver C-049 39497 Veld 1
Good Luck E1 Springfield E3 10:00 De Staver E-066 32580 Veld 1
Good Luck F1 Juliana F2 10:00 De Staver F-025 28176 Veld 1
Keep Fit 1 Good Luck 1 13:20 In de Roos 4K 21931 Veld 1
Keep Fit 3 Good Luck 2 11:00 In de Roos R4U 26511 Veld 1
RWA 8 Good Luck 3 17:10 Rhoon S-049 45600 Veld 1
Twist C2 Good Luck C2 11:15 Westwijk C-063 38266 Hal 2

zaterdag 16 maart 2019
Good Luck A1 Vr'schaar (H) A2 11:45 De Gooye A-014 42980 Veld 1
Good Luck E1 Scheldevogels E2 09:45 De Gooye E-066 33360 Veld 1
Good Luck E2 Albatros E8 10:45 De Gooye E-121 33298 Veld 1
Good Luck F1 Albatros F1 10:45 De Gooye F-025 28575 Veld 1
Volharding 1 Good Luck 1 16:45 Reimerswaalhal 4K 21402 Veld 1
Tjoba 4 Good Luck 2 13:15 Omnium R4U 27143 Hal 2
PKC 11 Good Luck 3 18:45 PKC-hal S-049 47281 Hal 2
Conventus B1 Good Luck B1 12:00 Walburghal B-004 42605 Veld 1
Conventus B2 Good Luck B2 14:50 Develsteinhal B-021 42635 Veld 1
Focus C1 Good Luck C1 10:30 Het Turfschip C-049 40107 Veld 1
Conventus C2 Good Luck C2 11:00 Walburghal C-063 40069 Veld 1
Emergo D1 Good Luck D1 10:00 Haestinge D4-10 47906 Veld 1

zaterdag 23 maart 2019
Good Luck 1 ZKV 1 20:30 De Staver 4K 20368 Veld 1
Good Luck 2 TOP 4 19:10 De Staver R4U 27017 Veld 1
Good Luck 3 Erasmus 4 18:00 De Staver S-049 46924 Veld 1
Good Luck B1 DSO B1 17:00 De Staver B-004 42262 Veld 1
Good Luck B2 DSO B2 16:00 De Staver B-021 42248 Veld 1
Good Luck C1 Focus C1 15:00 De Staver C-049 38414 Veld 1
Good Luck C2 PKC C5 14:00 De Staver C-063 39708 Veld 1
HKC A2 Good Luck A1 18:50 Het Dok A-014 43852 Veld 1
Vr'schaar (H) E6 Good Luck E1 10:00 De Wielewaal E-066 29263 Veld 1 4k
Korbatjo E6 Good Luck E2 12:00 De Boogerd E-121 30614 Veld 1 4k
PKC F5 Good Luck F1 10:00 PKC-hal F-025 26503 Hal 2 4k

zaterdag 30 maart 2019
Good Luck A1 Movado A2 10:45 De Gooye A-014 42979 Veld 1
Good Luck E2 SKV E2 09:45 De Gooye E-121 32773 Veld 1
Good Luck F1 Oranje Wit F3 09:45 De Gooye F-025 28305 Veld 1
ONDO 4 Good Luck 2 15:40 De Sprong R4U 26776 Hal 1
ACKC 3 Good Luck 3 18:30 De Jager S-049 46312 Veld 1
DVS B1 Good Luck B1 13:00 De Ridderhal B-004 41674 Zaal 1 oud
DeetosSnel B2 Good Luck B2 12:00 DeetosSnel-hal B-021 41673 Hal 2
DeetosSnel C3 Good Luck C2 11:00 DeetosSnel-hal C-063 39011 Hal 2
Terda D1 Good Luck D1 10:00 De Drie Linden D4-10 47908 Veld 1

zaterdag 6 april 2019
Good Luck 3 ACKC 3 11:00 De Staver S-049 46687 Veld 1
Good Luck A1 HKC A2 09:50 De Staver A-014 42978 Veld 1